Akademia Piłkarska Jeżowe
Pon - Pt : 15:00 - 20:00

Z nieukrywaną radością mamy zaszczyt ogłosić, że Akademia Piłkarska Jeżowe przeszła pozytywnie weryfikację Polskiego Związku Piłki Nożnej i otrzymała Zieloną Certyfikację! Na mocy programu certyfikującego PZPN wyznacza najwyższej jakości standardy pracy z młodymi zawodnikami, a także pomaga w ich szkoleniu i weryfikuje poziom organizacyjny szkółek i klubów piłkarskich.

Rejestracja do Certyfikacji Grassroots, w ramach której kluby ubiegały się o Zielony Certyfikat rozpoczęła się 1 kwietnia 2022 roku. Do programu mogły przystąpić kluby piłkarskie, które gwarantują w swoich szeregach szkolenie dzieci i młodzieży pod okiem wykwalifikowanych szkoleniowców z licencją na poziomie minimum UEFA C.

Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że Akademia Piłkarska Jeżowe poczyniła kolejny krok w celu dalszego rozwoju szkolenia dzieci i młodzieży w Jeżowskiej rodzinie. Staramy się, aby nasz klub dostosowywał się do najwyższych standardów funkcjonujących w szkółkach piłkarskich, a otrzymanie Zielonego Certyfikatu z rąk Polskiego Związku Piłki Nożnej jest ogromnym wyróżnieniem, które jeszcze bardziej motywuje nas do dalszego rozwoju naszego ośrodka szkoleniowego!

Z tego miejsca pragniemy zaprosić wszystkich młodych adeptów z Jeżowego, a także okolicznych miejscowości do podjęcia treningów w Akademii Piłkarskiej Jeżowe. Gwarantujemy najwyższej jakości treningi prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów połączone ze świetną atmosferą panującą w naszych drużynach młodzieżowych!