Akademia Piłkarska Jeżowe
Pon - Pt : 15:00 - 20:00

O nas

297972002_2292855080880529_3300612223235798041_n

Akademia Piłkarska Jeżowe to szkółka piłkarska dla chłopców i dziewczynek w wieku od 4 do 15 lat proponująca bogatą ofertę sportową:  treningi grupowe, treningi indywidualne, półkolonie i obozy sportowe oraz udział w rozgrywkach ligowych PZPN oraz turniejach piłkarskich.

Akademia Piłkarska Jeżowe

Misją akademii jest popularyzacja aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia. Pragniemy zarażać dzieci i rodziców pasją do sportu i piłki nożnej. Naszym sukcesem będzie jeśli dzieci będą uprawiać sport przez całe życie. W dbałości o prawidłowy rozwój, zdrowie i bezpieczeństwo zależy nam na uśmiechu i radości dzieci w każdej sekundzie zabawy z piłką. Naszym marzeniem jest, aby absolwenci akademii kontynuowali przygodę z piłką nożną w najlepszych klubach piłkarskich.

W akademii wzorujemy się na sprawdzonych trendach szkoleniowych podpatrując najlepsze szkółki europejskie. Staramy się przenieść współczesną filozofię futbolu i dopasować ją do polskich realiów. Filozofię naszego szkolenia oparliśmy głównie na sprawdzonej metodologii Polskiego Związku Piłki Nożnej. 

 

Z nieukrywaną radością mamy możemy poinformować, że Akademia Piłkarska Jeżowe przeszła pozytywnie weryfikację Polskiego Związku Piłki Nożnej i otrzymała Zieloną Gwiazdkę w programie Certyfikacji PZPN! Na mocy programu certyfikującego PZPN wyznacza najwyższej jakości standardy pracy z młodymi zawodnikami, a także pomaga w ich szkoleniu i weryfikuje poziom organizacyjny szkółek i klubów piłkarskich.

Stawiamy na wszechstronny rozwój twojego dziecka z dużym naciskiem na wyszkolenie techniczne, koordynację ruchową i wychowanie!

Oferujemy:

  • możliwość połączenia swojej pasji z nauką w swojej szkole
  • treningi z wykwalifikowaną kadrą trenerów z uprawnieniami UEFA A, UEFA B i UEFA C
  • ubezpieczenie
  • uczestniczymy w Rozgrywka Ligowych Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej oraz w turniejach piłkarskich
  • obozy letnie i zimowe
  • treningi bramkarskie, indywidualne i motoryczne
  • przyjdź, sprawdź się, poczuj pasję.
  • kształtujemy charaktery

„… i to uczucie gdy wchodzisz na boisko i nagle przestaje istnieć wszystko” 

Przyjdź na trening już dzisiaj!

Dołącz do nas i spełnij swoje marzenia!

Przyjdź na dwa bezpłatne treningi aby zobaczyć i poznać nas lepiej!

Ofertujemy zajęcia piłkarskie dla dzieci. Nowi zawodnicy mogą zapisać się w dowolnym momencie w ciągu miesiąca.

Zapisz się