Przez 2 tygodnie (od 21 sierpnia do 31 sierpnia 2023) w naszym lokalnym, sportowym przedsięwzięciu wzięło udział 6 grup 15-osobowych, co nam daje łączną liczbę 90-ciu w pełni zadowolonych i w poczuciu dobrego wykorzystania ostatnich dni wakacji dzieciaków.

Każdego dnia szerzyliśmy i propagowaliśmy zdrowy tryb życia w postaci treningów piłkarskich, gier terenowych, wyjazdów na basen, do parku trampolin, rejs statkiem oraz spędzania czasu w szkole na grach pobudzających nasz umysł, takich jak: różnego rodzaju grach planszowych, szachach, czy warcabach.

Oprócz tego gościliśmy osoby, które uświadamiały nas z innych, jakże ważnych kwestii związanych ze sportem. Każdy turnus odbył wykłady i warsztaty z zakresu psychologii sportu, fizjoterapii oraz dietetyki sportowej.

To był dobry czas dla nas i mamy nadzieję, że każdy uczestnik w jakimś stopniu wszedł na wyższy poziom swej świadomości oraz podniósł swoje umiejętności z zakresu piłki nożnej, czy chociażby funkcjonowania w grupie.

Na sam koniec pragniemy podziękować wszystkim rodzicom, którzy nam zaufali. W sposób szczególny dziękujemy lokalnym władzom z Gminy Jeżowe na czele z wójtem, Panem Markiem Stępakiem, który mocno wspiera nasze działania w każdych naszych inicjatywach.

Dziękujemy również Akademickiemu Związkowi Sportowemu, dzięki któremu mogliśmy rezalizować program prozdrowotnych wakacyjnych półkolonii.

Galeria zdjęć turnus 1 – od 21 sierpnia

Galeria zdjęć turnus 2 – od 28 sierpnia