Akademia Piłkarska Jeżowe
Pon - Pt : 15:00 - 20:00
Witam serdecznie w Piłkarskiej Kuźni!
TRENING INDYWIDUALNY/UZUPEŁNIAJĄCY – tym się zajmujemy. Szeroko pojęty trening indywidualny (piłkarski), to mój konik.
Sytuacja “covidowa” sporo namieszała w świecie, tym piłkarskim też. Spotykamy się z wieloma głosami, że przez “koronę” dyspozycja wielu zawodników spadła, że forma nie jest ta, co przed rokiem. Dlatego wychodzimynaprzeciw oczekiwaniom zawodników, zarówno tych małych, jak i dużych.
Trening indywidualny, a w nim:
  • TRENING POZYCYJNY (specyfika gry na danej pozycji),
  • TECHNIKA (ogólna i specjalna),
  • TAKTYKA (w działaniach indywidualnych),
  • MOTORYKA (podstawowe kształtowanie zdolności motorycznych).
Oferta kierowana do osób powyżej 10 r.ż.
Jeśli chcesz podnosić swoje umiejętności, to zapraszamy do kontaktu! 😉

Podczas treningu w postaci gry zespołowej, dzieci uczą się zwracać uwagę na pole, pozycje i ruchy swoich kolegów oraz samodzielnie określać, czy podanie lub strzał spowoduje ofensywną okazję lub sytuację, w której zdobędzie się gola.

Sprawdź

 Obejmuje działania indywidualne lub grupowe danego zawodnika prowadzone samodzielnie, z trenerem lub partnerem mające na celu podniesienie poziomu zdolności motorycznych, umiejętności technicznych, techniczno-taktycznych lub cech wolicjonalnych niezwiązanych z konkretną pozycją na boisku.

Sprawdź

Jesteśmy organizatorem piłkarskich obozów sportowych oraz półkolonii dla dzieci. Podczas naszych obozów i półkolonii dzieciaki poprawiają swoje piłkarskie umiejętności pod czujnym okiem trenerów AP Jeżowe oraz biorą udział w dodatkowych atrakcjach jakie zapewniamy podczas naszych wydarzeń.

Sprawdź
Akademia Piłkarska

Jeżowe

#Sport #Nauka #Pasja